Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Scythe Mugen 3 PCGH czyli cooler CPU z dedykacją…

Scythe Mugen 3 PCGH czyli cooler CPU z dedykacją…

Scythe_logoWydaje się, że firma Scythe obrała ostatnimi czasy dość ciekawą/niecodzienną dla siebie „politykę”. Po dość nietypowej wersji jednego z popularniejszych coolerów CPU (mowa naturalnie o Ninja 3 Silent) postanowiła ona bowiem pójść w ślady gamingowej firmy Razer i zacząć tworzyć tzw. produkty dedykowane/okolicznościowe. Jednym z pierwszych takich projektów jest potężna konstrukcja typu tower – Mugen 3 PCGH. Jest to bowiem specjalna edycja obecnie dostępnego coolera CPU. Nie dość, że posiada dwa fabrycznie zamontowane wentylatory 120 mm o stałej prędkości pracy (wersja standardowa ma jeden wentylator z PWM) to jeszcze posiada na rotorze naklejkę z logo serwisu PC Games Hardware.

Scythe Mugen 3 PCGHScythe Mugen 3 PCGH to ponoć koszt rzędu 38 euro (bez VAT-u). Cóż, czekamy zatem na kolejne coolery CPU dedykowane różnym serwisom komputerowym czy też innym specjalnym okazjom jak np. wersja zimowa lub na sezon wiosna-lato 2012…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*