Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Scythe Ashura – nowy cooler CPU od japońskich kos

Scythe Ashura – nowy cooler CPU od japońskich kos

Scythe Ashura - nowy cooler CPU

O nowych coolerach CPU firmy Scythe jakoś specjalnie w zeszłym roku ie słyszeliśmy jednak być może od tego roku się to zmieni. Być może pomoże w tym fakt, że w najnowszych planach wydawniczych „japońskich kos” pojawił się nowy cooler CPU – Ashura. Jest to stosunkowo wysoki ale też jednocześnie dość szczupły tower (161 x 145 x 65 mm – wysokość x szerokość x długość). Konstrukcja tego coolera CPU oparta jest przede wszystkim o system dość prostych aluminiowych finów oraz sześć 6 mm miedzianych heat-pipe’ów zaś całość schładzana jest przez 140 mm wentylator z serii Glide Stream z PWM (spektrum pracy 500-1300 obr./min.).

Scythe Ashura - nowy cooler CPU

Naturalnie jak przystało na współczesne konstrukcje Scythe Ashura jest coolerem CPU kompatybilnym zarówno z procesorami AMD (AM2, AM2+, AM3. AM3+, FM1, FM2) jak też Intel (LGA 775, 1155, 1156, 1366, 2011). Cóż, czekamy zatem na więcej informacji gdyż obecnie nawet sugerowana cena nie jest znana…

Źródło: Scythe.co.jp

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*