Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Scythe Apsalus 90 – japoński „wodny świat”

Scythe Apsalus 90 – japoński „wodny świat”

Scythe_logoWydaje się, że po tegorocznych targach CES zainteresowanie producentów kompaktowym chłodzeniem wodnym jest większe niż można by przypuszczać. Dotychczas znaliśmy bowiem przede wszystkim wizje Corsair (H59 i H70) oraz CooliIt, na targach pokazał się Antec (Kuhler H20 620 i 920) zaś ostatnio swoją wizję zaprezentowała firma Scythe. Projekt japońskiego potentata nosi nazwę Apsalus 90 i podobnie jak pomysły innych producentów opiera się na zintegrowanej z blokiem wodnym pompce oraz pojedynczej chłodnicy z jednym wentylatorem.

Niestety w przypadku Apsalus 90 mamy do czynienia z chłodnicą przeznaczoną do wentylatorów jedynie 92 mm dlatego też należy być świadomym, że owszem może to być rozwiązanie kompaktowe i uniwersalne (na AM2, AM3 oraz LGA 775, 1155, 1156 i 1366) jednak daleko mu będzie do satysfakcjonującej nas wydajności (a overclockingu to już w ogóle można tutaj zapomnieć).

Scythe_Apsalus_90

Scythe_Apsalus_90

Źródło: Scythe.co.pj

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*