Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Scythe Alumi-S – japońskie minimum wśród obudów PC?

Scythe Alumi-S – japońskie minimum wśród obudów PC?

Scythe_logoJapońska firma Scythe poza coolerami CPU/GPU i wentylatorami co jakiś czas próbuje zaistnieć również na rynku obudów komputerowych. Jednamy z takich ostatnich „przejawów” działalności tej marki jest Alumi-S, obudowa prawdopodobnie wyznaczająca minimum jeśli chodzi o funkcjonalność oraz optimum jeśli chodzi o materiał. Jest to ponoć konstrukcja aluminiowa (a przynajmniej tak to wygląda na udostępnionych zdjęciach) jednak rozwiązania praktyczne wcale nie wskazują na żadną wyższą półkę jak nas już do tego przyzwyczaiła inna popularna firma – Lian Li.

Scythe Alumi-S mierzy sobie 440 x 180 x 465 mm* (odpowiednio wysokość x szerokość x długość), waży ok. 3,5  kg, zasilacz zamontujemy w niej na górze zaś za wentylację odpowiadać tutaj będą dwa wentylatory 92 mm (jeden z przodu i jeden z tyłu).

* na stronie producenta wymiary to 440 x 250 x 465 mm jednak jest to prawdopodobnie pomyłka jeśli chodzi o szerokość obudowy (tym bardziej, że wentylatory jakie tu możemy zamontować są raczej małe)

Źródło: Scythe.co.jp

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*