Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Scythe ACB Type 1 i Type 2 czyli akrylowe test-benchowe obudowy

Scythe ACB Type 1 i Type 2 czyli akrylowe test-benchowe obudowy

Scythe_logoOsoby parające się różnego typu testami sprzętu komputerowego z całą pewnością nie raz i nie dwa zastanawiają się nad obudową typu otwartego aby można było swobodnie wszystko montować i demontować. Do tej pory mieliśmy do czynienia z wizjami takich konstrukcji takich firm jak Antec (np. Skeleton i Skeleton Mini), Lian Li (np. PC-T1 oraz PC-QO6) czy też Cooler Master jednak wszystko wskazuje na to, że i firma Scythe będzie chciała tutaj zaprezentować swoje koncepcje. Jej najnowsze test-benchowe obudowy noszą nazwy ACB Type 1 oraz ACB Type 2. Wykonane są z grubego (5 mm) akrylu a otrzymywać jest będziemy w formie „złóż to sam”.

Jak widać na powyższych zdjęciach każdy z tych obudów umożliwia montaż płyty głównej ATX oraz typowego zasilacza ATX. Różnią się one wprawdzie koncepcją rozmieszczenia napędów i dysków ale to już zapewne sami testerzy będą decydować co będzie dla nich ciekawszym rozwiązaniem.

Źródło: Scythe.co.jp

2 komentarze

  1. Bardzo fajne. Chętnie bym przygarnął ACB Type 1 ale jak z ceną?

  2. OptimalowieC Prawi:

    Oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo ale jeśli Scythe będzie sobie za coś takiego życzyło więcej jak 300 zł (aluminiowy test-bench od Lian Li), to nie będzie to warte takich pieniędzy (a przynajmniej nie z perspektywy typowego użytkownika ;) ).

Leave a Comment

*