Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Sapphire R9 380 ITX Compact czyli przed-Furiowe nano-maleństwo

Sapphire R9 380 ITX Compact czyli przed-Furiowe nano-maleństwo

Sapphire R9 380 ITX Compact

Wydaje się, że zanim użytkownicy PC będą mogli zetknąć się z nano-Furią AMD przyjdzie im spróbować czegoś alternatywnego jak chociażby najnowsza propozycja od Sapphire R9 380 ITX Compact. Jest to propozycja bardzo kompaktowej (długość raptem 171 mm) ale jednocześnie i bardzo wydajnej karty graficznej opartej na 28 nm układzie Antigua PRO. Układ ten oparty jest na najnowszej odsłonie architektury AMD Graphics Core Next z 1792 procesorami strumieniowymi. Rdzeń R9 380 ITX Compact taktowany jest zegarem 980 MHz a ponadto na karcie tej do dyspozycji mamy 2 GB pamięci GDDR5 pracującej z zegarem 1400 MHz (efektywnie jest to 5600 MHz).

Co ciekawe nie zastosowano tutaj tzw. standardowego chłodzenia GPU ale raczej wydajniejszy cooler GPU (z bodajże dwoma heat-pipe’ami) a sama karta kosztować ma całkiem rozsądne pieniądze bo ok. 890 zł (sugerowana cena detaliczna). Cóż, składacze platform mini-ITX zapewne już zacierają ręce i sprawdzają portfele / stan kont ;)

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. Oj, aż się boję o temperatury takiego małżeństwa ;)

Leave a Comment

*