Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Sapphire i cooler CPU z Vapor-X – oficjalna zapowiedź

Sapphire i cooler CPU z Vapor-X – oficjalna zapowiedź

Sapphire i cooler CPU z Vapor-X

Jak pamiętamy na tegorocznych targach Computex w Taipei firma Sapphire zaprezentowała prototyp colera CPU, gdzie zastosowano technologię Vapor-X (tzw. komory parowej). Ostatnio okazało się, że nie było to tylko czczy prototyp. Ostatnio bowiem faktycznie światło dzienne ujrzał cooler CPU tej firmy i faktycznie oparto jego konstrukcję o Vapor-X. Sam cooler to z kolei potężna konstrukcja tower (163,5 x 135 x 110,4 mm – wysokość x szerokość x długość) oparta o cztery niklowane heat-pipe’y, aluminiowy gęsty system finów zaś całość schładzają dwa wentylatory 120 mm z PWM (o spektrum pracy 495 – 2200 obr./min.). Cóż, super cicho zatem raczej nie będzie…

Sapphire i cooler CPU z Vapor-XJak przystało na nowoczesne konstrukcje cooler od Sapphire ten jest kompatybilny zarówno z procesorami AMD (AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2) jak i Intel (LGA 775, 1155, 1156, 1366 oraz 2011). Sugerowana cena detaliczna tego coolera to ponoć ok. 230 zł.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*