Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Samsung Galaxy S6 Edge – krawędź wcale nie taka mocna?

Samsung Galaxy S6 Edge – krawędź wcale nie taka mocna?

Samsung Galaxy S6 Edge - Pęka

Czy drogie i bardzo drogie zawsze jest lepsze? Chyba niekoniecznie a szczególnie dobitnie wiadomo to m.in. na przykładzie flagowych smartfonów Apple oraz Samsung. W przypadku pierwszej wspomnianej marki naprawdę głośno było swojego czasu w sieci o łatwym wyginaniu się modelu iPhone 6 Plus. Była to wręcz „afera bendgate„, ponieważ do głowy by komuś nie przyszło, że tak drogi telefon może się tak łatwo trwale odkształcać. Co zaś się tyczy firmy Samsung, to w trakcie afery bendgate sama intensywnie krytykowała Apple za słabą konstrukcją obudowy smartfonów, jednak jak to się mówi „nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku”…

Okazuje się bowiem, że nowy flagowiec Samsung – Galaxy S6 Edge – ma wytrzymałość na odkształcenia dokładnie taką jak iPhone 6 Plus. Jest tutaj jednak jedno „malutkie ale”. W przypadku Samsung Galaxy S6 Edge praktycznie automatycznie pęka sławetna szklana krawędź smartfona. Eksperyment ten został wykonany i udokumentowany przez firmę SquareTrade (zajmującą się m.in. realizacją rozszerzonych gwarancji smartfonów i tabletów):

Jeśli zatem nadal ktoś uważa, że warto płacić za topowy model smartfona grube pieniądze, to chyba powinien zrewidować swoje poglądy ;)

Źródło: VR-Zone.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*