Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Samsung ATIV Book 9 Lite – nowy laptop wagi piórkowej

Samsung ATIV Book 9 Lite – nowy laptop wagi piórkowej

Samsung ATIV Book 9 LiteFirma Samsung od jakiegoś czasu posiada w swojej ofercie całkiem ciekawe nowe urządzenie mobilne z dosłownej kategorii „wagi piórkowej”. W tym konkretnym przypadku nie chodzi bynajmniej o nowy model smartfona ale o laptop a dokładnie o model ATIV Book 9 Lite. Urządzenie to waży niespełna 1,5 kg i ma grubość raptem 16,9 mm. Co zaś się tyczy specyfikacji, to mamy tutaj do czynienia z procesorem AMD A6-1450 (o taktowaniu 1,0 GHz – do 1,4 GHz w trybie Turbo Core) oraz zintegrowanym układem graficznym w postaci Radeon HD 8250. Obrazu całości dopełniana tutaj wyświetlacz 13,3″ (rozdzielczość 1366 x 768 pikseli), dysk SSD 128 GB oraz 4 GB pamięci RAM.

Samsung ATIV Book 9 Lite

Samsung ATIV Book 9 Lite kosztuje ponoć nieco ponad 3 tys. zł wobec czego nie można tutaj mówić o zbyt tanim urządzeniu. No ale kto wie, może design i czas pracy na baterii to rekompensują…

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*