Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Sabrina GTX460 SE czyli imienny Geforce od Sparkle

Sabrina GTX460 SE czyli imienny Geforce od Sparkle

Sparkle_logoWydaje się, że jesteśmy świadkami nowej polityki producentów kart graficznych. O ile kiedyś starali się oni przyciągnąć użytkowników nietuzinkowymi nazwami serii kart (np. TwinFrozr czy też Calibre) o tyle teraz chyba ulega to pewnej zmianie. Jednym z ostatnich dowodów „operuje” firma Sparkle, która to zaprezentowała ostatnio Geforce GTX460 SE z nowej serii – Sabrina (uwaga, nie mylić z nastoletnią czarownicą ;)). Sama karta jest oczywiście „przedstawicielką” górnej średniej półki a to co w niej nietypowe (poza samą nazwą serii) to fakt, że posiada dość rozbudowany cooler CPU z wentylatorem w kolorze fioletowym.

Sparkle_Sabrina_GTX460SE

Trzeba przyznać, że PR-owcy mają teraz trochę łatwiejsze zadanie. Imion jest co niemiara wobec czego wymyślenie nowej serii raczej nie będzie zbyt trudne ;)

Źródło: TCMagazine.com

Trackbacks for this post

  1. Geforce GTX580 Thermal Guru czyli kolejny graficzny high-end od Sparkle – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] niektórych modeli kart graficznych. Jak pamiętam jakiś czas temu zapowiedziała ona bowiem karty Geforce GTX460 SE z serii Sabrina…

Leave a Comment

*