Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Runic Games ujawnia ostateczną datę premiery Torchlight 2

Runic Games ujawnia ostateczną datę premiery Torchlight 2

Torchlight 2Fani „slasherów” widzianych w rzucie izometrycznym jeszcze nie odstawili na półki Diablo 3 a już Runic Games zapowiedziało premierę Torchlight 2. Wygląda na to, że gracze nie będą musieli wystawiać swojej cierpliwości na zbyt długą próbę i już 20 września bieżącego roku będą mogli zasiąść do gry w drugą część tego wyśmienitego slashera. Runic Games zapewnia, że data premiery jest ostateczna i nie zostanie przełożona.Nie pozostaje nam zatem nic innego jak wierzyć twórcom gry i liczyć na to, że gra będzie tak udana jak zapowiedzi zaś zespół ją tworzący dołożył wszelkich starań ażby produkcja wciągała na długie godziny (druga część jest ponoć 4 razy dłuższa od „jedynki”). Osobiście jestem zachwycony oficjalnym trailerem. Jakie będą wasze wrażenia? Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku:

Torchlight 2 przygotowany został oczywiście z myślą o PC. Gra dostępna jest już na platformie Steam jako pre-order w cenie rzędu 19 euro.

Źródło: Eurogamer.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*