Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Rosewill RISE czyli amerykańska kopia Aquariusa X90

Rosewill RISE czyli amerykańska kopia Aquariusa X90

Rosewill RISE

Wydawać by się mogło, że sporo polskich marek wzoruje się na rozwiązaniach innych, bardziej znanych producentów jednak nic bardziej mylnego. Pamiętacie może obudowę SilentiumPC Aquarius X90 Pure Black? Otóż okazuje się, że „zainspirowała” ona firmę Rosewill (raczej średnio znaną na naszym rynku) do wydania obudowy RISE.  Co ciekawe jest to niemalże amerykańska kopia Aquariusa X90 Pure Black a jedyna różnica to to, że w standardzie jest już panel z oknem z plexi (i prawdopodobnie holder na dyski ale to jeszcze nic pewnego).

Wymiary obudowy Rosewill RISE także wydają się z grubsza potwierdzać „klonowanie” Aquariusa X90: 550 x 233 x 440 mm (wysokość x szerokość x długość). Co ciekawe „producent” deklaruje tutaj wagę obudowy rzędu 14 kg co wydaje się być prawdopodobnie nieco oderwane od rzeczywistości skoro SilentiumPC Aquarius X90 Pure Black waży ok. 8,5 kg (pomijam fakt, że panel z plexi jest lżejszy niż pełny panel z blachy ;)). Czyżby Rosewill była kolejną (po Cooler Master) firmą, która nie do końca sprawdza co wprowadza do swojej oferty? Cóż, czas pokaże…

Rosewill RISE

Źródło: TechPowerUp.com

2 komentarze

  1. Oj, nieładnie nieładnie ;)

  2. Phi, też mi coś nowego….Wiadomo, że dobre pomysły są zawsze kopiowane :P

Leave a Comment

*