Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Rok 2010 nie był dla producentów płyt głównych tak dobry jak zakładano

Rok 2010 nie był dla producentów płyt głównych tak dobry jak zakładano

2010 MBWprawdzie rok 2010 obfitował w sporo nowinek i premier na rynku IT (m.in. Geforce GTX500 i Radeon HD6800 i HD6900) jednak okazuje się, że dla większości producentów płyt głównych nie było on tak dobry jak to wcześniej planowano. Jak donosi serwis DigitTimes tajwańscy potentaci tacy jak Asus, GigabyteMSI, AsRock i ECS nie osiągnęli obranego na 2010 „minimum” sprzedaży. Przykładowo Asus zamierzał sprzedać ok. 25 mln płyt jednak udało mu się osiągnąć pułap „tylko” 21,6 mln. Podobnie sprawa wyglądała z Gigabyte (z zamierzonych 20 mln sprzedano 18,5 mln), MSI (sprzedano ok. 7 mln) ECS (sprzedano ok. 6,5 mln) i AsRock (sprzedano ok. 8 mln).

Kto wie czy przypadkiem owe „straty” nie zostaną odrobione w tym roku. Przesłanki ku temu można wysnuć m.in. na podstawie premiery Intel Sandy Bridge czy też AMD Fusion. Cóż, za rok zobaczymy czy to wystarczyło…

Źródło: DigiTimes.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*