Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Rise of the Tomb Raider oraz Lara Croft and the Temple of Osiris czyli kolejne odsłony nowej Lary

Rise of the Tomb Raider oraz Lara Croft and the Temple of Osiris czyli kolejne odsłony nowej Lary

Rise Of The Tomb Raider

Jak wiadomo najnowsza odsłona gry Tomb Rider cieszy się sporym zainteresowaniem i uznaniem graczy (czemu i sam się nie dziwię ;)). Nikt chyba jednak nie wątpił, że po takim sukcesie światło ujrzą kolejne produkcje z nowym wcieleniem Lary Croft? I słusznie gdyż oto bowiem dzięki targom E3 2014 wiadomo, że oto w planach wydawniczych są dwa tytuły związane z Panną Larą: Rise of the Tomb Raider oraz Lara Croft and the Temple of Osiris.

Pierwsza produkcja stanowi sequel obecnie dostępnej części przygód Lary Croft (co zresztą częściowo potwierdza poniższy trailer) zaś Lara Croft and the Temple of Osiris to tytuł kooperacyjny czyli do rozgrywki sieciowej i stanowi kontynuację koncepcji z Guardian of the Light. Tak czy siak trailer warto obejrzeć bo chyba warto będzie czekać na obie produkcje ;)

Źródło: Tomb Raider (kanał YT)

2 komentarze

  1. Nie chce marudzić, ale Tomb Raider z rzutu izometrycznego? Dla mnie równie dobrze mogliby przerobić Need For Speeda na strategię… Właściwie zostaje tylko nazwa i jakieś mityczno-archeologiczne motywy. Już pomijam fakt, że pierwsze Tomb Raidery na pewno by nie przyciągnęły tylu graczy, gdyby na pierwszym planie nie biegała cały czas Lara w krótkich spodenkach;)

  2. Dobrze że wogóle miała jakieś spodenki do poziomu poniżej pośladków :D

Leave a Comment

*