Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Regnum RG1W Pure Black – eko od SilentiumPC ale z oknem

Regnum RG1W Pure Black – eko od SilentiumPC ale z oknem

SilentiumPC Regnum RG1W

Wydaje się, że rodzima marka – SilentiumPC – jakby ugięła się pod masą zapytań o tańszą obudowę z oknem. Oto bowiem zaprezentowano ostatnio model Regnum RG1W Pure Black. Jak nietrudno się domyślić jest to bogatszy wariant modelu sprzed paru miesięcy. W przypadku Regnum RG1W Pure Black na tzw. roboczym panelu bocznym znalazło się okno z plexi. W związku z zastosowaniem plexi na roboczym panelu bocznym (oraz w związku z tym, że panel ten jest bez przetłoczenia) obudowa komputerowa SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black jest minimalnie węższa aniżeli pierwowzór i mierzy sobie 447 x 198 x 430 mm (wysokość x szerokość x długość). Co ciekawe mimo to i tak jest ona kompatybilna m.in. z coolerem CPU w stylu Fortis 3 (patrz poniższe zdjęcie).

SilentiumPC Regnum RG1W

Warto wspomnieć również, że w obudowie Regnum RG1W Pure Black fabrycznie zainstalowane są już dwa wentylatory typu 120 mm (jeden z tyłu i jeden z przodu) a ponadto jeden z nich ma podświetlenie na biało (chodzi o wentylator z tyłu obudowy). W razie potrzeby możemy tutaj zainstalować także dodatkowe cztery wentylatory typu 120 mm (dwa na froncie oraz na maskownicy zasilacza).

Sugerowana cena detaliczna obudowy SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black to niespełna 160 zł a dokładnie jest to 155 zł. Cóż, trzeba przyznać, iż jest to kolejna ciekawa propozycja obudowy rodzimej marki.

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*