Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Peryferia > Razer BlackShark – słuchawki dla miłośników lotnictwa?

Razer BlackShark – słuchawki dla miłośników lotnictwa?

Razer BlackShark

Firma Razer ogłosiła rozszerzenie swojej popularnej linii o BlackShark, zestaw słuchawkowy inspirowany ponoć lotnictwem. Zestaw ten nie tylko świetnie wygląda, ale ponoć również przyzwoicie brzmi i pozwala wczuć się w klimat podczas rozgrywki w praktycznie każdej grze. Odizolowanie dźwięków z zewnątrz, które utrudniałyby rozgrywkę zapewnia wykonanie nauszników z pianki, która dopasowuje się do kształtu uszu oraz głowy, dzięki czemu gracz nie odczuwa bólu po zdjęciu słuchawek, które były przez dłuższy okres czasu założone. Ci, którzy chcą używać słuchawek podczas podróży i poza domem także raczej się nie zawiodą. Trzymają się one bowiem dobrze głowy, posiadają złącze 3,5 mm audio jack oraz odpinany mikrofon.

„W warunkach bojowych, każdy żołnierz musi skupić się na swoim zadaniu i uwolnić się od zewnętrznych czynników, które mogą go rozproszyć. Z graczami jest podobnie i to właśnie dlatego stworzyliśmy dla nich Razer BlackShark. Kiedy chcesz zrobić sobie przerwę w graniu i komfortowo słuchać muzyki poza domem, wystarczy, że odłączysz pałąk mikrofonu, a BlackShark zamieni się w doskonale izolujące słuchawki”. Tak o Razer BlackShark wypowiada się  Robert „RazerGuy” Krakoff, prezes Razer USA. Cóż, teoria to jedno a praktyka to drugie…

W każdym razie cena zestawu słuchawkowego Razer BlackShark wynosi ponoć ok. 120 euro.

Źródło: IGN.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*