Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Raven 3 – trzeci „Kruk” od Silverstone oficjalnie zapowiedziany

Raven 3 – trzeci „Kruk” od Silverstone oficjalnie zapowiedziany

Silverstone_logoNie da się ukryć, że seria obudów Raven oraz Fortress należą do dosć charakterystycznych wśród obudów firmy Silverstone. Po dość ciepło przyjmowanym przez uzytkowników PC modelu Raven 2 przyszła w końcu pora na jego następcę – Raven 3. Wprawdzie wstępna wizja tej obudowy prezentowana była już w zeszłym roku (przy okazji targów Computex) jednak najwyraźniej producent postanowił jeszcze „dopieścić” to i owo. W każdym razie oficjalnie zaprezentowany Silverstone Raven 3 nadal jest przedstawicielem agresywnych konstrukcji z prawie naturalnym obiegiem powietrza we wnętrzu (przypominam, że w takiej obudowie płyta główna montowana jest śledziami na górze).

W teorii Raven 3 jest wyższy i szerszy niż Raven 2 ale jest także jednocześnie odrobinę krótszy (522 x 235 x 570 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość). Dzięki temu „zabiegowi” możemy tutaj pomieścić nie tylko standardowe płyty ATX i m-ATX ale również E-ATX.

Cóż, trzeba przyznać, że dzięki kilku zmianom (m.in. względem prototypu na Computex) Silverstone Raven 3 prezentuje się całkiem nieźle i chyba ma szansę zyskać jeszcze większą przychylność użytkowników PC. Czy tak się stanie? Na to akurat trzeba nie tylko poczekać…trzeba bowiem także liczyć na to, że osoby zainteresowane będą miały w portfelu dodatkowe ok. 140 dolarów (bez VAT-u) na Raven 3 aby potem się nim „pochwalić”.

Źródło: Silverstonetek.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*