Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Raider – w końcu coś nietuzinkowego od BitFenix?

Raider – w końcu coś nietuzinkowego od BitFenix?

BitFenix_logoWydaje się, że projektanci z firmy BitFenix w końcu zauważyli, że zbyt wielu użytkowników potrafi dopatrzyć się wiernych podobieństw pomiędzy ich konstrukcjami a innymi popularnymi markami (vide Xigmatek Midgard II czyli zmodyfikowany BitFenix Shinobi). Jakby na potwierdzenie tej teorii zaprezentowano ostatnio nowy model obudowy midi-tower – Raider. Jest to dość spora obudowa (500 x 210 x 493 – wysokość x szerokość x długość) o rozsądnej wadze (ok. 8,5 kg) wyposażona w meshowy front i top (który to dodatkowo jest jakby wypukły względem górnej części obudowy). Co ciekawe nie zabrakło tu też szeregu praktycznych pomysłów (bez-narzędziowy montaż dysków i napędów, otwór w tacce na płytę główną czy też aranżacja okablowania) oraz nowszych „akcentów” (cztery porty USB 3.0).

Warto jednak od razu zwrócić uwagę na to, że po pierwsze nie wiemy czy/jakie filtry przeciwkurzowe producent tutaj zastosował a po drugie jest tutaj stosunkowo niewiele miejsca na karty graficzne (no chyba, że górna część koszyka na dyski jest demontowalna o czym BitFenix raczej nie wspomina). W każdym razie BitFenix Raider kosztować ma ok. 80 euro. Czy to odpowiednia cena? Czas pokaże…

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*