Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Radeon Rx 300 – większość to odgrzewane kotlety?

Radeon Rx 300 – większość to odgrzewane kotlety?

AMD - Logo

Wprawdzie nie są to jeszcze oficjalnie potwierdzone newsy ale wydaje się, że spora część kart graficznych AMD Radeon z nadchodzących serii Rx 300 to tzw. rebranding znanych już nam kart zwany również zjawiskiem…odgrzewania kotletów. W świetle danych z ostatnich BETA sterowników (mowa Catalyst 15.3 Beta 1) okazuje się, że przykładowo Radeon R9 360 z układem graficznym Tobago to nic innego jak karta graficzna z przemianowanym układem Bonaire (znanym z Radeona HD 7790, R7 260 i R7 260X) zaś w przypadku Radeona R9 370 z rdzeniem Trynidad sterowniki wskazują po prostu na przemianowanie układu Pitcairn (obecnego np. w Radeonach HD 7850 i HD 7870).

Jakby tego było mało, to tego typu rebranding spotka ponoć także cała masa układów mobilnych. Cóż, liczymy zatem że chociaż modele takie jak R9 380 i R9 390 będą już naprawdę nowymi koncepcjami ;)

Źródło: VideoCardz.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*