Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Radeony HD6900 rev. 2 – będą na rynku lada dzień

Radeony HD6900 rev. 2 – będą na rynku lada dzień

EK Water BlocksZgodnie z wcześniejszą zapowiedzią całkiem niebawem na rynek trafią Radeony HD6900 z nowej rewizji. Mało tego, wydaje się, że owo „całkiem niebawem” oznacza raptem kilka dni. Do takiego przynajmniej można dojść wniosku po tym, jak oferta firmy EK Water Blocks poszerzyła się o bloki wodne EK-FC6970 V2. Wprawdzie na razie producent zaprezentował jedynie tzw. zdjęcia poglądowe jednak przypuszczać można, że tak jak zwykle finalne wersje bloków nie będą się specjalnie różnić zbyt wiele od tzw. „sampli”. Co ciekawe firma EK Water Blocks wstępnie zaplanowała prawdopodobnie trzy wersje takich bloków: Nickel, Acetal Nickel oraz White Acetal Nickel.

EK-FC6970-V2-White-Acetal-Nickel

Cena? W zależności od wersji bloku będzie to ponoć 86 lub 90 euro.

Źródło: EKWaterBlocks.com

Trackbacks for this post

  1. Radeon HD6900 rev. 2.0 vs HD6900 rev. 1.0 – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] czas temu można było się przekonać, że na rynku owe karty są już niemal dostępne (stosowne bloki wodne EK Water…

Leave a Comment

*