Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Raden HD6850 pasywnie? PowerColor mówi „Czemu nie?”

Raden HD6850 pasywnie? PowerColor mówi „Czemu nie?”

PowerColor_logoKarty graficzne AMD z serii HD6800 już od samego dnia premiery wzbudzają zainteresowanie użytkowników. Być może dzięki firmie PowerColor będzie ono jeszcze większe a to za sprawą nietuzinkowego modelu Radeona HD6850 – SCS3. Jego „wyjątkowość” wbrew pozorom nie polega na tym, że ma sprawnych tyle jednostek SP co HD6870 (swojego czasu było o tym naprawdę głośno) ale na tym, że producent zastosował w tym konkretnym przypadku pasywny system chłodzenia. Oczywiście sam cooler GPU jest wręcz potężny jednak sam fakt, że to może działać zapewne przyciągnie uwagę niejednego „cichofila”.

Przewidziano tu bowiem pięć heat-pipe’ów oraz całe mnóstwo aluminiowych finów (ułożonych równolegle do śledzia karty) zaprojektowanych tak, że wystają poza PCB i je „oblekają”. Malo tego, całość jest także niklowana wobec czego i dla estetów może to być „łakomy kąsek”.

PowerColor HD6850 Passive

PowerColor HD6850 PassiveZ racji pasywnego coolera GPU nie powinniśmy spodziewać się fabrycznie podbitych taktowań jednak kto wie…W każdym razie czekamy na więcej informacji…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*