Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Puzzlephone – alternatywa dla Ary i Eco-Mobiusa?

Puzzlephone – alternatywa dla Ary i Eco-Mobiusa?

Puzzlephone - modularny smartfon

Wydaje się, że idea tzw. modularnych smartfonów jest z miesiąca na miesiąc bliżej. Po takich słynnych projektach jak Ara czy też Eco-Mobius oto światło dzienne ujrzała kolejna alternatywa dla „wyższych cyferek” (co w świecie smartfonów często oznacza ledwie kosmetyczne zmiany). Poznajcie zatem „koncept” o nazwie Puzzlephone zaprojektowany przez fińską firmę Circular Devices. W świetle Puzzlephone użytkownik w razie potrzeby będzie w stanie wymienić trzy zestawy / segmenty akcesoriów:

  • aparat fotograficzny + procesor + pamięć RAM
  • wyświetlacz + obudowa + głośnik
  • bateria

Puzzlephone - modularny smartfonTrzeba przyznać, że o ile całość jest znacznie mniej zaawansowana pod względem możliwości rozbudowy niż Ara czy też Eco-Mobius o tyle też gotowy Puzzlephone już na chwilę obecną prezentuje się chyba i lepiej i solidniej. Smartfon ten ma wstępnie pracować pod okiem systemu operacyjnego Android a na rynku pojawić ma się on ponoć w rejonie wakacji 2015 roku. Cóż, chyba doczekaliśmy się w końcu prawdziwych mini-odpowiedników komputerów PC ;)

Źródło: TheVerge.com / KitGuru.net

One Comment

  1. PANIE PRZECIEŻ W PLANACH JEST JUŻ ARA 2;)

Leave a Comment

*