Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Prolimatech MK-26 V2 – redesign pierwotnej koncepcji MK-26?

Prolimatech MK-26 V2 – redesign pierwotnej koncepcji MK-26?

Prolimatech MK-26 v2 - cooler GPU

Nieco ponad 5 miesięcy temu firma Prolimatech zaprezentowała nową koncepcję high-endowego coolera GPU – MK-26 (który to docelowo miał zapewne zastąpić MK-13). Okazuje się jednak, że od tamtego czasu trochę się zmieniło w kwestii tego prototypu i to prawdopodobnie z korzyścią dla użytkowników. Udostępniono bowiem ostatnio informacje na temat coolera GPU o nazwie MK-26 V2. Jak łatwo się domyślić jest to po prostu druga koncepcja high-endowego coolera GPU i to prawdopodobnie jest koncepcja „finalna”.

Względem poprzedniej wersji MK-26 V2 posiada kompletnie zmieniony system finów i ułożeniue heat-pipe’ów a ponadto nie uświadczymy już tutaj profilu dedykowanego kartom AMD Radeon z serii HD790. Całość jest teraz na tyle „rozłożysta”,  że część radiatora dość mocno wystaje poza PCB karty graficznej. Cóż, czekamy zatem aż Prolimatech MK-26 V2 trafi na półki sklepowe (a ma to ponoć nastąpić jeszcze w tym miesiącu).

Prolimatech MK-26 v2 - cooler GPU

Źródło: WCCFTech.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*