Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Prolimatech Lynx czyli to, co zostało z „okrojonej” Panthery

Prolimatech Lynx czyli to, co zostało z „okrojonej” Panthery

Prolimatech_logoJakiś czas temu firma Prolimatech bardzo „po cichu” wprowadziła do swojej oferty model coolera CPU o nazwie Panther. Był on dedykowany osobom poszukujących wąskiego coolera CPU (aby nie kolidował z wysokimi radiatorami na pamięciach RAM) a przy tym odpowiednio wydajnego. Teraz z kolei firma sprezentowała nam model coolera CPU o nazwie Lynx, który to jakby nie patrzeć jest po prostu „okrojoną” wersją Panthery. Mamy tutaj bowiem tylko trzy heat-pipe’y, sporo węższy radiator (raptem 30 mm) a ponadto sam producent deklaruje jego kompatybilność tylko z wybranymi procesorami Intel (LGA 1155 i 1156). Na szczęście w przypadku procesorów AMD nie ma jakichś „restrykcji” i pasuje on na wszystkie współczesne popularne sockety tej firmy (AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1).

Sugerowana cena detaliczna Prolimatech Lynx to ponoć ok. 28 euro. Czy to odpowiednia jak na cooler CPU o ograniczonej kompatybilności? Cóż, czas pokaże…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*