Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Project Crynosaurs czyli Jurassic Park na bazie CryEngine 3

Project Crynosaurs czyli Jurassic Park na bazie CryEngine 3

Cryosaurs - demo technologiczne

Ręka w górę kto pamięta grę Crysis osadzoną w realiach tropikalnej wyspy. Dziękuję. Ręka w górę kto pamięta super hit Stevena Spielberga w postaci Jurassic Park? Dziękuję. Ręka w górę kto chciałby się przekonać, co może wyniknąć z połączenia oprawy graficznej znanej z Crysis, bazującej na CryEngine 3 oraz zaimplementowania jako „bohatera” dinozaura? Dziękuję, demo technologiczne można już pobierać ;)

Project Crynosaurs – bo tak się nazywa wspomniana produkcja – to nic innego jak demo technologiczne stworzone przez grupkę pasjonatów CryEngine 3 oraz Parku Jurajskiego. Użytkownik ma tutaj okazję wcielić się w dinozaura (a dokładnie w compsognathus) i przemierzać klimatyczną dżunglę kojarzoną chociażby z Crysis oraz Crysis Warhead.

Osoby zainteresowane mogą pobrać owo demo technologiczne (ważące ok. 1,3 GB) m.in. stąd (strona twórców) lub stąd (serwis Atomicgamer.com). Póki co jest to wersja 1.0 a więc nie zdziwmy się kiedy coś nie będzie działać tak, jakby się tego można spodziewać ;) Dla niezdecydowanych osób prezentuję jeszcze krótki filmik:

Źródło: Crynosaurs.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*