Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Premiera iPhone 5S i gigantyczny popyt. Magazyny pustoszeją?

Premiera iPhone 5S i gigantyczny popyt. Magazyny pustoszeją?

Apple iPhone 5SNiedawno firma Apple rozpoczęła przedsprzedaż swojego nowego smarfona iPhone 5C poprzez sklep Apple Store. Dziś do rodziny produktów dołącza model 5S, który już jest dostępny , a raczej kończy się jego dostępność na amerykańskim rynku.

Nowe smartfony wysyłane są natychmiast po zamówieniu dzięki czemu odbiorca otrzymuje swojego iPhone’a już po 3 dniach od zakupu. Urządzenia dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, srebrnej oraz złotej, a ich pamięć wewnętrzna może wynosić 1632 lub 64GB.

Przed sklepami Apple Store ustawiają się długie kolejki osób, które chcą nabyć najnowsze urządzenie, jednak z informacji samego Apple wynika, że popyt przerósł znacząco podaż i nie każdy potencjalny nabywca zostanie właścicielem iPhone 5S. Warto zauważyć, że firma Apple nie oferuje smartfonów 5S bez blokady SIM, na razie nie wiadomo czy takie wersje w ogóle trafią na rynek.

Ceny nowego telefonu wynoszą 649$ (+VAT) za wersję najuboższą 16GB, 749$ (+VAT) za 32GB pojemności i 849$ (+VAT) za 64GBpamięci.

Źródło: Neowin.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*