Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Premiera Gigabyte GTX 770 WindForce 3X

Premiera Gigabyte GTX 770 WindForce 3X

Gigabyte GTX 770 WindForce 3X

Tajwański producent sprzętu komputerowego Gigabyte Technology wzbogacił swoją ofertę o nową wersję karty graficznej GeForce GTX 770. Tym razem jest to wersja WindForce 3X czyli z coolerem GPU, mogącym poradzić sobie ponoć z odprowadzeniem nawet 450W ciepła. Dodatkowo jest to model fabrycznie podkręcony i wyposażony w 4GB pamięci RAM.

Rdzeń procesora graficznego taktowany jest zegarem 1137MHz, która dzięki technologii TurboBoost może wzrastać do 1189MHz. Kości pamięci RAM typu GDDR5 pracują z częstotliwością 1752MHZ (efektywnie 7GHz). Szerokość interfejsu pamięci to 256 bitów, co pozwala  na transfer z przepustowością 224GB/s.

Gigabyte GTX 770 WindForce 3X

Autorski system chłodzenia WindForce 3X składa się z dwóch dużych aluminiowych radiatorów, sześciu miedzianych ciepłowodów oraz trzech 80-milimetrowych wentylatorów. Producent twierdzi, że zastosowany cooler GPU pozwala schłodzić kartę graficzną do poziomu poniżej 80*C.

Produkt już jest dostępny na światowych rynkach, a jego sugerowana cena to ok. 500$ (+ VAT), jednakże można znaleźć ją już za mniej niż 450$ (+VAT).

Źródło : TechPowerUP

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*