Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Premiera AMD Bulldozer przesunięta? Znowu?!

Premiera AMD Bulldozer przesunięta? Znowu?!

AMD_logoWprawdzie procesorów AMD z serii Bulldozer jeszcze na rynku nie ma ale wydaje się, że znowu wywołują one niemałą „burzę”. Okazuje się bowiem, że prawdopodobnie wbrew ostatnim przypuszczeniom nie będą one miały premiery we wrześniu bieżącego roku ale nieco później bo w październiku bieżącego roku. Poza samą zmianą daty ponoć nieco inaczej (w sensie np. inne taktowania poszczególnych modeli) ma też wyglądać pierwsza „fala uderzeniowa” jednostek opartych o architekturę Bulldozer. Co ciekawe są także źródła (np. serwis VR-Zone.com oraz TechReport.com), według których premiera AMD Bulldozer wcale nie została przesunięta i już we wrześniu będzie je można swobodnie przetestować (aczkolwiek dotyczy to ponoć tylko serwerowych wersji procesorów).

AMD Bulldozer Premiera

I bądź tu człowieku mądry…

Źródło: TechPowerUp.com / X-Bitlabs.com

Trackbacks for this post

  1. AMD Bulldozer - premiera i wydajność | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] nie o czym innym jak o nowych procesorach AMD opartych o architekturę Bulldozer, których to premiera była już nieraz…

Leave a Comment

*