Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Predatory od EK Water Blocks przeciekają!

Predatory od EK Water Blocks przeciekają!

EK Predator 240

Pamiętacie z jakim entuzjazmem świat fanów chłodzenia wodnego powitał premierę EK-Predator od EK Water Blocks? Cóż, okazuje się że sprawdziła się ostatnio zasada iż niektóre problemy zdarzyć mogą się nawet najlepszym. Oto bowiem po sławetnych przygodach z wadliwymi zestawami od Corsair przyszła pora na…EK Water Blocks! Pewna partia EK-Predator (a dokładnie te wyprodukowane w okresie październik-koniec grudnia 2015 r.) posiada ponoć niepoprawny typ oringu zastosowany w bloku wodnym. Efekt tego jest taki, że taki blok może po prostu przeciekać.

Wadliwe zestawy LC oznaczone są następującymi kodami EAN: 3831109863343 oraz 3831109863350. Co ciekawe dotyczy to ponoć jedynie rev. 1.0 owych zestawów a zatem dość łatwo jest to zidentyfikować:

Predatory od EK Water Blocks przeciekająNaturalnie firma EK Water Blocks rozpoczęła już akcję przyjmowania zgłoszeń od użytkowników i wdrażania procedury wymiany lub zwrotu kosztów. Osoby poszkodowane mogą śmiało zgłaszać RMA się pod tym adresem lub najpierw kontaktować się mailowo z supportem EKWB:  support@ekwb.com

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*