Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Precision 6 – prawie idealny gaming od Silverstone

Precision 6 – prawie idealny gaming od Silverstone

Silverstone_logoNajprawdopodobniej jeszcze w maju bieżącego roku na rynek trafi nowa obudowa firmy SilvertstonePrecision 6. Tak jak „poprzednik” (model Precision 5) jest to konstrukcja typu midi-tower jednak jest ona znacznie większa (525 x 210 x 520 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość), sporo cięższa (waży ok. 9 kg a poprzedni model waży nice ponad 6 kg), ma więcej miejsca na cooler CPU (w teorii nawet 179 mm) oraz posiada dwa porty USB 3.0 w obrębie panelu I/O i łatwiejszy dostęp do filtrów przeciwkurzowych (z przodu i pod zasilaczem).

Dlaczego zatem mówię o niej jako „prawie idealnej”. Wynika to z kilku ważnych faktów. Po pierwsze jak na tą serię obudów model ten jest wyjątkowo drogi (ok. 115 euro – i to bez VAT-u), po drugie mimo sporej szerokości obudowy nie ma tutaj dobrej aranżacji okablowania (przestrzeń wykorzystano jedynie do zwiększenia miejsca na cooler CPU) i po trzecie jest tylko jeden wentylator w zestawie (180 mm na górze a do obsadzenia są jeszcze trzy miejsca dedykowane wentylatorom 120 mm). W każdym razie w tej cenie mogłoby być chyba trochę lepiej ale i tak nie jest źle a czas to tylko zweryfikuje…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*