Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Planujesz kupić procesor AMD APU Trinity A8 lub A10? Otrzymasz w prezencie SimCity!

Planujesz kupić procesor AMD APU Trinity A8 lub A10? Otrzymasz w prezencie SimCity!

Kupiłeś procesor AMD APU Trinity A8 lub A10? Otrzymasz w prezencie SimCity!

Nie można zaprzeczyć, że promocje AMD Never Settle i Never Settle: Reloaded to bardzo dobre pomysły, które przekonały nabywców do kupna produktu ,,czerwonych”, a nie konkurencyjnego koncernu. Jak powszechnie wiadomo, wraz z zakupem karty graficznej z serii Radeon HD 7000 można otrzymać za darmo najnowsze gry. Teraz również do procesorów AMD Trinity APU z serii A8 i A10 ma być dodawany kod umożliwiający pobranie za darmo gry Sim City – najnowszej części kultowego już symulatora rozbudowy i zarządzania miasta z serwisu EA Origin.

Nowa promocja koncernu z Doliny Krzemowej ma wystartować dopiero 18 kwietnia a więc zalecamy do tego czasu wstrzymać się z zakupem procesora ;)

Kupiłeś procesor AMD APU Trinity A8 lub A10? Otrzymasz w prezencie SimCity!

Producent dodatkowo zapewnia, że promocyjny tytuł działa zdecydowanie lepiej na platformie AMD APU w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. W trybie 1080p z niskim poziomem oświetlenia model A8-5600K uzyskuje tu ponoć 71 FPS’ów natomiast Intel Core i3 3225 (grafika HD 4000) jest zdolny wyświetlić takowy obraz przy 40 FPS’ach. Po dołożeniu do wspomnianego procesora Intela zewnętrznej grafiki nVidia GeForce GT 620 ilość wyświetlanych klatek wzrasta ponoć do 46.

Źródło : Hardwareluxx.de

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*