Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Planet WDRT-731U – dwuzakresowy router z portem USB i IPTV

Planet WDRT-731U – dwuzakresowy router z portem USB i IPTV

Planet WDRT-731U - nowy router

Firma PLANET wprowadziła do swojej oferty nowy router – WDRT-731U. Pracuje on na częstotliwości 5GHz i pozwala ponoć na ultraszybkie przesyłanie danych. W teorii tym samym czasie umożliwia granie w gry (;)), strumieniowanie obrazu w jakości HD oraz szeroko rozumiane wygodne korzystanie z zasobów internetu. Planet WDRT-731U działa tak jak dwa niezależne punkty dostępowe.

Planet WDRT-731U obsługuje dwuzakresowy standard IEEE 802.11a/b/g/n a wraz z antenami 2T2R pozwala on osiągnąć prędkość przesyłania danych do 300Mb/s. Ponadto Planet WDRT-731U w porównaniu do konkurencyjnych routerów oferuje wygodniejszą formę włączania lub wyłączania sieci bezprzewodowej. Posiada on także port IPTV, który to pozwala ustanowić połączenie IPTV przez port LAN. Funkcja IPTV pozwala użytkownikom na oglądanie filmów online na ekranie telewizora przez STB oraz na „surfowanie” po sieci w tym samym czasie. Co ciekawe port IPTV może również służyć jako zwykły port LAN jeżeli usługa IPTV nie jest aktywna.

Planet WDRT-731U posiada dwuletnią gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 229PLN.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*