Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > PLANET ICA-W7100 – kompaktowy monitoring w 720p

PLANET ICA-W7100 – kompaktowy monitoring w 720p

PLANET ICA-W7100 Jeśli ktoś poszukiwać będzie kompaktowego rozwiązania do monitoringu (czy to biura czy to magazynu), to być może zainteresuje się urządzeniem PLANET ICA-W7100. Ta kompaktowa kamera została wyposażona w sensor obrazu o rozdzielczości 1 MegaPikseli oraz obsługuje ona kompresję przy pomocy kodeku H.264. Dzięki temu PLANET ICA-W7100 rejestruje wysokiej jakości obraz (w rozdzielczości do 1280 x 720 pikseli) i to nawet z prędkością 30 klatek na sekundę. Dodatkowo urządzenie to obsługuje łączność przewodową 10/100 Mb/s oraz karty microSD do zapisywania nagrań a zatem stworzyć można całkiem kompleksowy system monitoringu.

PLANET ICA-W7100

Kamera Planet ICA-W7100 jest wyposażona także w demontowalny filtr IR-cut oraz wbudowane diody IR LED. Rozwiązania te pozwalają na uzyskanie kolorowego obrazu w warunkach słabego oświetlenia oraz czarno-białego obrazu w kompletnych ciemnościach. Oprócz funkcji przetwarzania obrazu (takich jak Wide Dynamic Range i 2-Dimensional Noise Reduction) Planet ICA-W7100 jest w stanie filtrować zbyt intensywne podświetlanie wokół obiektu oraz usunąć szumy. Summa summarum skutkuje to ponoć bardzo jasnym i szczegółowym obrazem, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

ICA-W7100 obsługuje także technologię bezprzewodową IEEE 802.11n co pozwala na przesyłanie danych z maksymalną prędkością do 150 Mb/s przy wykorzystaniu szyfrowania WEP lub WPA. Bezprzewodowa łączność w standardzie N pozwala z kolei na szybką integrację z siecią (czy to domową czy to biurową czy to magazynową) i praktycznie dowolny montaż kamery w zasięgu Wi-Fi. Pytanie tylko ile cały taki system monitoringu kosztowałby przeciętną osobę ;)

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*