Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Pierwsze informacje o Radeonach z serii HD 8000

Pierwsze informacje o Radeonach z serii HD 8000

Radeon z serii HD 8000

Nie jest dużym zaskoczeniem, że premiera kart graficznych z serii AMD Radeon HD 8000 zbliża się nieubłaganie. Niedawno ujawniono informacje o paru konstrukcjach mobilnych, a tym razem poznaliśmy nazwy kodowe poszczególnych modeli – dzięki twórcy aplikacji diagnostycznej HWiNFO.

Modele HD 8000 z przeznaczeniem do komputerów osobistych mają należeć do rodziny o nazwie Sea Islands, a ich nazwy to: Oland, Bonaire, Hainan, Curacao, Aruba (i tak, w rzeczywistości są to też nazwy wysp). Można sądzić, że nowa seria skupi w sobie karty graficzne z każdej półki cenowej czyli od nisko-budżetowych konstrukcji do potężnych dwurdzeniowych akceleratorów.

Radeon z serii HD 8000

Zarówno modele z rodziny Solar Systems (HD8000M), jak i Sea Islands będą produkowane w 28-nanometrowym procesie technologicznym i bazować będą na poprawionej architekturze GCN (Graphics Core Next).

Źródło : TechNationNews.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*