Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Pierwsze informacje i zdjęcia AMD Radeon R9-290X

Pierwsze informacje i zdjęcia AMD Radeon R9-290X

AMD Radeon R9-290X

Premiera nowej generacji kart graficznych z serii „Volcanic Island” zbliża się wielkimi krokami co potwierdzają coraz to nowe przecieki informacji o tychże układach. Dzisiaj Johan Andersson – jeden z projektantów studia DICE (producenci m.in. Battlefielda 4) – udostępnił na swoim twitterze zdjęcie referencyjnego topowego modelu Radeona R9-290X.

Ze zdjęcia nie można dowiedzieć się zbyt wiele. Ot referencyjna karta graficzna w czarnej obudowie z „turbiną” w kolorze czerwonym. Co ciekawe po tym „incydencie” dużo ciekawsze zdjęcia udostępnił jeden z użytkowników serwisu DG Nerdy Story. Przedstawiają one duży fragment laminatu wraz z rdzeniem Hawaii i szesnastoma kośćmi pamięci o łącznej pojemności 4GB i magistrali 512-bitowej. Na fotografiach widać również część cyfrowej sekcji zasilania, przełącznik DualBIOS oraz slot CrossFire.

AMD Radeon R9-290X

AMD Radeon R9-290XZ nieoficjalnych informacji wynika, że ten układ zostanie przedstawiony w najbliższą środę podczas konferencji AMD GPU ’14 Tech Day.

Źródło: videocardz.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*