Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Pięć bloków by schłodzić jedną kartę GTX 780 Ti

Pięć bloków by schłodzić jedną kartę GTX 780 Ti

EK-FC780 GTX TiWydaje się, że popularna firma EK Water Blocks przed tegorocznymi świętami jakby troszkę „przyspieszyła” w premierach nowych koncepcji. Co jakiś czas widać i słychać o nowinkach od tej firmy a ostatnio usłyszeć można było o czymś dedykowanym posiadaczom kart nVidia z serii Geforce GTX 780 Ti. W ofercie EK Water Blocks pojawiło się ostatnio aż pięć pomysłów na skuteczne zwodowanie tych obecnie topowych kart graficznych. Mowa oczywiście nie o czym innym jak o blokach wodnych EK-FC780 GTX Ti. Występują one w pięciu odmiennych wariantach: Plexi, Plexi + Nickel, Acetal, Acetal + Nickel a także Plexi + Nickel (Original CSQ).

EK-FC780 GTX TiWszystkie te blok wodne są typu full-cover (chłodzą rdzeń, kości pamięci i sekcję zasilanie) a przeznaczone są do tzw. referencyjnych kart graficznych. Jeśli chodzi o sugerowane ceny, to zawierają się one w spektrum 92-102 euro.

SŁOWO OD AUTORA:

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*