Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Philips S308 – przedsmak S388?

Philips S308 – przedsmak S388?

PHILIPS S308

Wprawdzie z nieskrywaną niecierpliwością oczekujmy na dostępność smartfona Philips S388, jednak wydaje się, że najpierw przyjdzie nam zaznajomić się z jego małym „przedsmakiem” a mianowicie z modelem S308. Jest to także telefon o klasycznym design’ie i całkiem konkretnych parametrach. Smartfon ten wyposażono m.in. w 4″ wyświetlacz IPS (o rozdzielczości 480 x 800 pikseli), dwurdzeniowy procesor MTK taktowany zegarem 1 GHz (niestety dokładnego modelu nie podano), 512 MB wbudowanej pamięci RAM oraz akumulator o pojemności 1400 mAh

Pamięć wewnętrzną oczywiście można w razie potrzeby rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSD (o maksymalnej pojemności 32 GB). Philips S308 posiada także wbudowany aparat fotograficzny z 5 Mpixelową matrycą oraz diodą doświetlającą. Telefon ten ponoć doskonale leży w dłoni m.in. dzięki odpowiednim wymiarom (126 x 64,5 x 9,7 mm – długość x szerokość x grubość).

Sugerowana cena smartfona Philips S308 to ok. 400 zł i jest on już ponoć dostępny na polskich półkach sklepowych. Czyżby zatem był to kolejny klasyczny smartfon w przystępnej cenie? Cóż, czas pokaże ;)

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*