Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Philips PicoPix 4935 czyli mobilna telewizja z funkcjami Smart TV

Philips PicoPix 4935 czyli mobilna telewizja z funkcjami Smart TV

Philips PicoPix 4935

Termin „Smart TV” kojarzy nam się głównie z telewizorami, które obsługujemy siedząc wygodnie na kanapie w salonie. Jak się jednak okazuje istnieje grupa urządzeń, która zapewnia użytkownikom dostęp do inteligentnych funkcji oraz treści multimedialnych także i poza domem. Duża baza aplikacji oraz popularność systemu Android sprawia, że z łatwością możemy wykorzystać urządzenia mobilne z tym systemem jako zamienniki lub uzupełnienie telewizorów z funkcją Smart TV.

Philips PicoPix 4935

Na rynku dostępne są urządzenia, które łączą dużą mobilność z komfortem wyświetlania obrazu na dużym ekranie i przy tym dają możliwość korzystania z funkcji Smart. Część z nich, jak na przykład pikoprojektor Philips PicoPix 4935 umożliwia pracę na zasilaniu bateryjnym przez 2 godziny co sprawdza się przede wszystkim właśnie poza domem. Urządzenie to wyświetla obraz w rozdzielczości HD oraz o maksymalnej przekątnej 150″. Obsługa Wi-Fi oraz Bluetooth ułatwia podłączanie różnych urządzeń bez wykorzystania kabli. Ze względu na niewielką wagę (351 g) i rozmiary (11,5 x 11,5 x 3,2 cm) projektor taki zmieści się chociażby w podróżnej torbie lub w plecaku. Sugerowana cena producenta to 2499 zł.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*