Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Phanteks PH-TC90LS – mały cooler CPU z dużym potencjałem?

Phanteks PH-TC90LS – mały cooler CPU z dużym potencjałem?

Phanteks PH-TC90LS

Firma Phanteks (kojarzona do tej pory przede wszystkim z potężnymi coolerami twin tower oraz wentylatorami) poszerzyła ostatnio swoją ofertę o bardzo nietuzinkowy cooler CPU – PH-TC90LS. Jest to bardzo kompaktowa horyzontalna konstrukcja low profile (43 x 95 x 95 mm – wysokość* x szerokość x długość). W teorii jest to dość prosty konstrukcyjnie cooler CPU (ot, system aluminiowych i prostych żeberek a całość schładza wentylator typu 92 mm z PWM) dedykowany przede wszystkim platformom HTPC. Deklaruje się jednak wstępnie, że cooler CPU Phanteks PH-TC90LS jest na tyle wydajny, że ponoć „podoła” procesorom z TDP na poziomie nawet 130W.

Phanteks PH-TC90LS

Niestety Phanteks PH-TC90LS kompatybilny jest tylko z procesorami Intel (LGA 1155, 1156, 2011). Warto też zwrócić uwagę na to, że cooler ten mimo naprawdę kompaktowych niedużych gabarytów i ograniczonej kompatybilności będzie kosztować dość „konkretne” pieniądze bo ok. 30 dolarów (cena bez VAT-u).

* wysokość podana jest razem z wentylatorem o grubości 15 mm

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*