Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Phanteks PH-TC14PE czyli cooler CPU do wyboru do koloru

Phanteks PH-TC14PE czyli cooler CPU do wyboru do koloru

Phanteks_logoFirmę Phanteks zapewne kojarzy niezbyt wielu użytkowników (a przynajmniej na naszym rynku) jednak nie wykluczone, że za jakiś czas ulegnie to zmianie. Nie wykluczone, że pomoże w tym firmie jej nowa seria high-endowych coolerów CPU – PH-TC14PE. Są to dość gabarytowe (159 x 140 x 171 mm – wysokość x szerokość x długość) konstrukcje typu double-tower (podobnie jak Noctua NH-D14) wyposażone w pięć U-kształtnych 8 mm heat-pipe’ów oraz dwa wentylatory typu 140 mm z PWM (o spektrum pracy: 900 – 1200 obr./min.). To co w nich jednak być może bardziej charakterystyczne to fakt, że producent poza klasyczną srebrną wersją coolera przewidział także trzy wersje z pokolorowanymi finami (na niebiesko, czerwono lub pomarańczowo) i odpowiednio dobranymi kolorystycznie wentylatorami.

Phanteks PH-TC14PE

Phanteks PH-TC14PE

Phanteks PH-TC14PE

Phanteks PH-TC14PE

Phanteks PH-TC14PE

Oczywiście jak przystało na współczesne coolery CPU Phanteks PH-TC14PE są kompatybilne zarówno z procesorami AMD (Socket AM2, AM2+, AM3) jak i Intel (LGA 775, 1155, 1156 i 1366). Warto także wspomnieć, że jak przystało na high-end nie są to także tanie rozwiązania. Standardowa wersja Phanteks PH-TC14PE (srebrna, z białymi wentylatorami) wyceniona jest bowiem na ok. 80 euro zaś odmiany kolorowe wyceniono na ok. 85 euro.

Źródło: TCMagazine.com

Trackbacks for this post

  1. Phanteks PH-TC12DX - kolorowe towery wśród coolerów CPU | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] zapewne z różnokolorowych i potężnych coolerów CPU typu twin tower a dokładnie z serii PH-TC14PE. Najprawdopodobniej jeszcze długo owo…

Leave a Comment

*