Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Phanteks PH-TC14CS – kolejny horyzontalny high-end?

Phanteks PH-TC14CS – kolejny horyzontalny high-end?

Phanteks PH-TC14CS

Firma Phanteks postanowiła poszerzyć swoją ofertę o kolejną serię coolerów CPU – PH-TC14CS. W tym konkretnym przypadku jest to cały „pakiet” horyzontalnych konstrukcji opartych m.in. o pięć 8 mm heat-pipe’ów a dostępnych w różnych kolorach (białym, czarnym, niebieskim i czerwonym) i nie chodzi tutaj bynajmniej o kolor łopatek wentylatorów. W każdym razie Phanteks PH-TC14CS to naprawdę spore coolery CPU (160 x 151 x 140,5 mm – wysokość x szerokość x długość) z fabrycznie zamontowanymi dwoma wentylatorami typu 140 mm. Coolery te kompatybilne są zarówno z procesorami AMD (AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1) jak też Intel (LGA 775, 1155, 1156, 1366, 2011) a kosztować mają ponoć 75-80 dolarów (bez VAT-u).

Phanteks PH-TC14CS

Phanteks PH-TC14CS

Phanteks PH-TC14CS

Phanteks PH-TC14CS

Trzeba przyznać, że jak na konstrukcje horyzontalne Phanteks PH-TC14CS to naprawdę duże coolery CPU (mowa o wysokości podanej wraz z wentylatorem na górze radiatora). Szkoda także, że ich montaż nie będzie tak przemyślany i intuicyjny jak ma to miejsce np. w przypadku Noctua NH-C14 oraz NH-L12 (otwory w radiatorze ułatwiające wkręcanie śrub).

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*