Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Phanteks Enthoo PRO – kanciasty konkurent Arc Midi R2?

Phanteks Enthoo PRO – kanciasty konkurent Arc Midi R2?

Phanteks Enthoo PRO

Jeśli chodzi o rynek obudów komputerowych to firma Phanteks (znana m.in. z kolorowych coolerów CPU i wentylator) do tej pory była raczej mało znana. Jak słusznie jednak zauważyć można określenie „do tej pory” użyte tutaj było celowo. Oto bowiem na rynku pojawił się model obudowy o nazwie Enthoo PRO. Na pierwszy rzut oka jest to jakby „kanciasty odpowiednik” Fractal Design Arc Midi R2  a jednocześnie odrobinę kojarzy się z designem niektórych obudów firmy Corsair.

Wymiary obudowy Phanteks Enthoo PRO (535 x 235 x 550 mm – wysokość x szerokość x długość) sprawiają, że również w środku powinna mieć całkiem sporo przestrzeni do zagospodarowania i na pierwszy rzut oka tak właśnie jest (patrz poniższe zdjęcie) co dodatkowo potwierdza kompatybilność z płytami nie tylko ATX ale także i E-ATX. Wydaje się, że również na chłodnicę nad płytą główną mamy w tej obudowie sporo miejsca a jedyne do czego można mieć małe „ale” to chyba tylko niedemontowalna maskownica koszyków na dyski (a takie przynajmniej można odnieść wrażenie).

Phanteks Enthoo PRO

Phanteks Enthoo PRO

Obudowa Phanteks Enthoo PRO została wyceniona na ok. 380-420 zł (zależnie od tego czy interesuje nas wersja standardowa czy też wersja z oknem). Coś czuję, że za jakiś czas albo będzie na rynku obudów „przetasowanie” wiodących producentów albo będziemy świadkami sporych obniżek cen obudów Corsair oraz Fractal Design ;)

Źródło: Phanteks.com

One Comment

  1. To aluminium czy szczotkowany plastik?

Leave a Comment

*