Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Phanteks Enthoo Evolv ITX Special Edition czyli wariacje

Phanteks Enthoo Evolv ITX Special Edition czyli wariacje

Phanteks Enthoo Evolv ITX Special Edition

Wydaje się, żę firma Phanteks (znana niegdyś głównie z wentylatorów i coolerów CPU) co raz dzielniej poczyna sobie na rynku obudów komputerowych. Wprawdzie nie wprowadziła ona ostatnio do oferty jakiejś nowej i absolutnie rewolucyjnej serii obudów ale za to np. pozwoliła sobie na wzbogacenie serii Enthoo Evolv ITX o dwa modele określone jako Special Edition. Tego typu konstrukcje obudów gaming cube (375 x 230 x 390 mm – wysokość x szerokość x długość) i kompatybilne z płytami formatu mini-ITX występować będą od teraz (a przynajmniej od października bieżącego roku) również w wariancie białym z czarnym wnętrzem oraz w wariancie czarnym z czerwonym wnętrzem.

Phanteks Enthoo Evolv ITX Special Edition

Phanteks Enthoo Evolv ITX Special Edition

Phanteks Enthoo Evolv ITX Special Edition

Cóż, dla każdego coś kolorowego ;) Warto jednak nadmienić, że jak na obudowę dla płyt mini-ITX Phanteks Enthoo Evolv ITX Special Edition to jednak dość drogawa rzecz. Model czarny z czerwonym wnętrzem kosztować ma bowiem ok. 70 euro zaś model biały z czarnym wnętrzem to wydatek rzędu 80 euro.

Źródło: TechPowerUp.com

One Comment

  1. No nie powiem ale nawet zgrabnie ta skrzynka wygląda :)

Leave a Comment

*