Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Pełny support Windows 10 tylko dla wybranych? Spisek Microsoft, AMD, Intel i Qualcomm?

Pełny support Windows 10 tylko dla wybranych? Spisek Microsoft, AMD, Intel i Qualcomm?

Windows 10 - Pulpit

Wydaje się, że dotarliśmy do czasów gdzie dwóch różnych potentatów rynku (z czego jeden jest od software a drugi od hardware) praktycznie wspólnie uzgadnia przyszłe plany dla dużej części globu. Inaczej bowiem nie da się wyjaśnić faktu, że oto Microsoft przystąpił do drugiej potężnej fazy „promocji” systemu operacyjnego Windows 10. Po ubiegłorocznej akcji z bezpłatną aktualizacją dla każdego posiadacza Windows 7, 8 i 8.1 teraz zadecydowano się na dość drastyczny sposób aby „zachęcić nieprzekonanych” do przesiadki na nowszy system i/lub sporo nowszy komputer.

Okazuje się bowiem, że oto zrodził się plan aby tzw. pełny support techniczny Windows 10 dostępny był jedynie dla platform z najnowszymi procesorami (obecnie Intel Skylake*) oraz z tymi dopiero co nadchodzącymi (Kabylake, AMD Bristol Ridge oraz Qualcomm 8996) i przyszłymi. Co z posiadaczami starszych jednostek procesorów oraz systemów operacyjnych Windows 7, 8 i 8.1? Ponoć będą oni mogli liczyć na support dla obecnie posiadanego systemu operacyjnego (wiadomo, tylko do pewnego czasu) ale pełnego supportu Windows 10 nie otrzymają. Mało tego, wspomniane procesory nowych generacji AMD, Intel i Qualcomm będą wręcz wymagały do poprawnego działania właśnie systemu Windows 10. Czyżby zatem Microsoft oficjalnie zawiązał spisek z Intel, AMD i Qualcomm aby uszczęśliwiać ludzi na siłę?

* a przynajmniej do końca lipca 2017 roku

Źródło: DVHardware.net / TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*