Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > PC-TU200 – intrygująca „walizeczka” od Lian Li

PC-TU200 – intrygująca „walizeczka” od Lian Li

Lian Li_logoFirma Lian Li co jakiś czas wprowadza do swojej oferty produkty co najmniej…”intrygujące”. Nie inaczej jest też w przypadku jej najnowszej koncepcji obudowy – PC-TU200. Jest to bowiem zarówno bardzo kompaktowa (320 x 210 x 360 mm – wysokość x szerokość x długość), bardzo funkcjonalna (można zamontować m.in. cztery dyski 3.5„) jak także nietypowa obudowa. Owo ostatnie jej określenie zawdzięcza faktowi, że na górze obudowy przymocowana jest specjalna rączka, ułatwiająca przenoszenie całego komputera (a tym samym PC-TU200 wygląda niczym walizka). Oczywiście z racji gabarytów tej konstrukcji zmieścimy w niej jedynie płyty wykonane w formacie mini-ITX oraz mini-DTX jednak jak wiemy co najmniej jeden z tych standardów jest ostatnio dobrze rozwijany (m.in. przez firmę Zotac).

Obudowa Lian Li PC-TU200 została wstępnie wyceniona ponoć na ok. 200 dolarów (bez VAT-u). Co mamy w cenie? Nietuzinkową, aluminiową obudowę-walizkę z fabrycznie zamontowanym wentylatorem 140 mm (z przodu). Warto będzie wydać taką ilość gotówki na takie nietypowe „maleństwo”? Cóż, czas pokaże…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*