Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Pasywny Radeon HD6770 od Gigabyte – na razie tylko w Japonii

Pasywny Radeon HD6770 od Gigabyte – na razie tylko w Japonii

Gigabyte_logoGigabyte najprawdopodobniej podąża śladem firmy Asus jeśli chodzi o nietypowe odmiany kart graficznych AMD z bardziej budżetowych serii – HD6750 oraz HD6770. Plany wydawnicze firmy Gigabyte ostatnio zostały „sfinalizowane” o model Radeona HD6770 chłodzonego pasywnie. Naturalnie nie jest to pierwsza tej marki karta graficzna chłodzona pasywnie wobec czego wydaje się, że o wydajność takiego „chłodziwa” możemy być raczej spokojni. Z drugiej jednak strony uważam, że i tak trzeba w obudowie zadbać o dobrą wentylację aby nic się nie przegrzało (tym bardziej, że taktowania są dość wysokie: 850 MHz dla GPU, 4800 MHz dla pamięci GDDR5).

Wprawdzie na razie model tej karty dostępny jest jedynie w Japonii jednak za jakiś czas również na rynek europejski (na „starym kontynencie” na razie są dostępne jedynie pre-ordery na tą kartę).

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*