Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Palit również ma swoją rodzinę kart z serii GTX 950

Palit również ma swoją rodzinę kart z serii GTX 950

Palit GTX950 StormX

Jak można się było domyślać nić tylko firma ZOTAC była gotowa na premierę dość intrygującego segmentu kart graficznych w postaci Geforce GTX 950. Również i firma Palit zaprezentowała swoją rodzinę kart z serii GTX 950. W jej ramach producent ten przewidział dwa modele: StormX oraz StormX Dual. Karty te różnią się nie tylko designem i zastosowanym coolerem GPU (StormX Dual ma bardziej rozbudowany cooler GPU) ale również i parametrami pracy.

Rdzeń karty Palit GTX 950 StormX „tyka” z częstotliwością 1026 MHz zaś 2 GB pamięci GDDR5 pracuje z częstotliwością efektywną na poziomie 6610 MHz. W przypadku GTX StormX otrzymujemy mocniej podkręcony wariant, ponieważ tutaj rdzeń pracuje z częstotliwością 1064 MHz podczas gdy 2GB pamięci GDDR5 „tyka” już z taką samą częstotliwością efektywną na poziomie 6610 MHz.

Palit GTX950 StormX Dual

Wprawdzie oficjalne informacje prasowe wspominają, że kart te kosztować mają ok. 790 zł, jednak nie sprecyzowano o który model chodzi. Cóż, czas chyba wszystko zweryfikuje ;)

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*