Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Palit Geforce GTX580 3GB – maximum wydajności nawet w extremalnych warunkach

Palit Geforce GTX580 3GB – maximum wydajności nawet w extremalnych warunkach

Wydawać by się mogło, że obecnie dostępne karty nVidia Geforce z serii GTX580 należą do najwydajniejszych jednak okazuje się, że wcale nie tak do końca. Firma Palit zaprezentowała bowiem coś, co zapewni możliwie największą wydajność również w ekstremalnych rozdzielczościach rzędu 2560 x 1600 pixeli – Geforce GTX 580 w wersji z 3 GB pamięci GDDR5 (a dokładnie to 3072 MB). Oczywiście poza podwojoną ilością pamięci producent zadbał także o autorski wydajny system chłodzenia.

Geforce GTX578 3GBWprawdzie taktowania względem „klasycznej” wersji GTX580 w wykonaniu Palit nie uległy tutaj zmianie (rdzeń 783 MHz, jednostki shader 1566 MHz, pamięci 4020 MHz), jednak więcej pamięci z pewnością nie zaszkodzi dla osób posiadających naprawdę duże monitory/telewizory. Ceny jeszcze nie podano jednak będzie ona zapewne adekwatna do możliwości karty.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*