Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Overseer RX-I – kolejna mocno intrygująca obudowa od Thermaltake

Overseer RX-I – kolejna mocno intrygująca obudowa od Thermaltake

Thermaltake_logoFirma Thermaltake poszerzyła swoją ofertę o kolejną dość „intrygującą” obudowę – Overseer RX-I. Jest to konstrukcja typu midi-tower (525 x 220 x 580 mm – wysokość x szerokość x długość) oferująca nie tylko mocno agresywny wygląd (patrz poniższe zdjęcia) ale również kilka dość praktycznych udogodnień (np. aranżacja okablowania, bez-narzędziowy montaż dysków i napędów czy też niezłe możliwości wentylacyjne). Warto także zwrócić uwagę na to, że przewidziano tutaj rownież stację dokująca dla dysków (zarówno 2.5″ jak i 3.5″) oraz bardzo dużo miejsca na wysokości kart graficznych (ponoć ok. 340 mm).

Wydawać by się zatem mogło, że obudowa Thermaltake Overseer RX-I z praktycznych aspektów posiada wszystko to, co współczesne obudowy mają już od jakiegoś czasu i że powinna mieć niezbyt wygórowaną cenę. Niestety ale nic bardziej mylnego. Wyceniono ją bowiem na ponad 100 euro co w teorii sugerować ma, że nie jest to pierwszy lepszy projekt obudowy a dobrze przemyślana i solidna obudowa. Czy tak też jest w praktyce? Cóż, z czasem pewnie się przekonamy ale wydaje mi się, że już teraz może o niej powiedzieć trochę fakt, że producent nie pisze ani słowem o filtrach przeciwkurzowych (tym bardziej, że bok obudowy jest praktycznie otwarty więc coś mogłoby tam jednak chronić nasz komputer przed nadmiarem kurzu).

Źródło: TechPowerUp.com

Trackbacks for this post

  1. Cooltek Timaios - gamingowo i dość egzotycznie? | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] « Overseer RX-I – kolejna mocno intrygująca obudowa od Thermaltake [...]

Leave a Comment

*