Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Organizacja JEDEC prawie sfinalizowała standard pamięci DDR4

Organizacja JEDEC prawie sfinalizowała standard pamięci DDR4

JEDEC_logoWydaje się, że już niebawem świat IT wejdzie w kolejny cykl technologiczny. Nie wykluczone, że jego objawem będzie rozpowszechnianie się pamięci RAM typu DDR4. Nie tak dawno bowiem organizacja JEDEC (zajmująca się m.in. wytyczaniem nowych standardów w dziedzinie elektroniki ogólno-dostępnej) udostępniła wstępnie wypracowane standardy i cechy wspomnianych nowych modułów pamięci. Wprawdzie pełna i szczegółowo specyfikacja znana będzie dopiero w połowie przyszłego roku jednak już teraz można wytyczyć kilka cech nowych modułów RAM. Przede wszystkim wiadomo, że będą one wymagały mniejszego napięcia do poprawnej pracy (mówi się o 1,2 V) i bardzo mocno zostanie w nich zwiększony transfer (z ok. 1,6 GT/s w DDR3 do nawet 3,2 GT/s).

Cóż, nie pozostaje nic tylko cierpliwie czekać a w międzyczasie skupmy się na premierach AMD Bulldozer i Intel Sandy Bridge-E…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*